Hardcore session v M-klubu navštíví rakouští Companion

Hardcore session v M-klubu navštíví rakouští Companion

Multižánrovost meziříčského M-klubu potvrzují také pravidelné metalové koncerty, které si své místo v programu nachází téměř každý měsíc. Ani březen nebude výjimkou. Tentokrát zde v pátek 13. vystoupí rakouské uskupení Companion, meziříčská parta Artificial Life, hraničtí Konfident a mezinárodní skupina La Sangre. Začátek je ve 20 hodin a vstupenky jsou k dostání již teď.

Pětičlenná hardcore metalová kapela Companion přijede z hlavního města Rakouska do Valašského Meziříčí poprvé. Poměrně mladé uskupení, jež vzniklo před třemi lety, se do povědomí publika dostalo rychle a záhy se vytvořila slušná fanouškovská základna. Jejich tvorbu ovlivněnou metalem a punkrockem podněcují silné kytarové riffy a pořádná dávka energie, kterou při svých koncertech nabíjí skandující publikum.

Metalový večer doplní valmezská pop hardcorová kapela Artificial Life, která své publikum neochuzuje o svižnou rytmiku a obratné metalcorové riffy, Konfident, grindgore smečka z Hranic a thrash-hardcorová mezinárodní kompilace La Sangre.

Vstupenky na metalový nářez v M-klubu jsou k dostání v předprodeji v Turistickém informačním centru a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

 

(smo#2015)