Filmový festival zimních sportů

Filmový festival zimních sportů

Po únorovém Filmovém festivalu Expediční kamera přichází do Valašského Meziříčí také zimní verze Filmový festival zimních sportů. V M-klubu tak budeme svědky extrémních výkonů již v pondělí 19. listopadu od 19.00 hodin.

V nové sezoně si meziříčský M-klub připravil pro všechny milovníky hudby a filmu novinku s názvem Filmový M-klub a právě v rámci tohoto večera se mohou všichni příznivci extrémního lyžování, zimního lezení, skialpinismu a dalších extrémních zážitků těšit na Filmový festival zimních sportů. Akce, která zahrnuje na 120 měst po celé České republice, odstartovala pražskou premiérou 8. listopadu. Filmový festival zimních sportů je největší festival svého druhu u nás. „Jsem rád, že tento festival proběhne i u nás v M-klubu. Diváci tak budou moci shlédnout nejlepší filmy uplynulé sezony,“ řekl dramaturg M-klubu David Schwager. V průběhu večera se tak představí osm filmů ze Spojených států, Kanady, Norska, Francie a České republiky.

Popis jednotlivých promítaných filmů naleznete na www.ZimniFestival.cz nebo na stránkách M-klubu. Vstupenky v předprodeji lze zakoupit v Informačním centru ve Valašském Meziříčí.