Elektrïck Manni to rozjedou v M-klubu s novým materiálem

Elektrïck Manni to rozjedou v M-klubu s novým materiálem

Valmezské seskupení Elektrïck Mann to na zelený čtvrtek 24. března rozjede v meziříčském M-klubu. Na Elektrický mejdlo II. si pozvali nejlepší českou soft-coreovou skupinu Criminal Colection ze Vsetína. O afterparty se postarají Dj EFEF a DJ DAN68. Začátek je ve 20 hodin a vstupenky jsou také k dostání v předprodeji.

Kapela proslulá skandály a explicitním vystupováním zahraje opět po čase na domovské scéně ve sklepení M-klubu. Elektrick Mann nebyli nikdy typickou rockovou kapelou. Kapela si na nic nehraje a vždy po sobě zanechává unikátní a zvukově zřetelnou stopu originality. Jak sami elektrikáči slibují, zazní na Elektrickém mejdlu mezi notoricky známými songy také novinky z chystané desky. Meziříčské publikum tak bude moci nejnovější materiál posoudit ještě před jeho vydáním na placce.

Prozatím poslední studiový počin Kundodrom z roku 2011 je jistou výpovědí letitých Punk-hoperů o drsných vztazích „muž-žena“ za podpory alkoholu a všude vonící marihuany. Vše za notné dávky humoru a kapele vlastnímu slangu náctiletých. Fanoušci na něj od vydání alba Kokar Pičkan čekali celých pět let.

V posledních letech došlo v kapele k obměně sestavy. Postupně se z kultovní sestavy vytratil pro časově logistické problémy pražský kytarista Kouba, ztráta motivace ukončila i zájem Dr. Zhora a problémy přiměly kapelu rozvázat spolupráci s ICE-Bím a zakládajícím bubeníkem Taknou. Nová sedmičlenná sestava je již ale ustálená. Za mikrofonem tak stojí Mukas a L.S.I., baskytaru obsluhuje DJ.Varle, o kytary se starají Keňa a Eman, na kongo hraje Panpr a na bicí Ondra.

V Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí jsou k dostání vstupenky v předprodeji. Taktéž se je lze koupit online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2016)