Dinosauři ovládnou Kulturní zařízení

Všechny děti i jejich rodiče a prarodiče zve Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí na dětské divadelní představení z doby pravěku s názvem O pračlovíčkovi. Báječný výlet do světa dinosaurů můžete podniknout v sobotu 20. dubna od čtvrté hodiny odpolední ve velkém sále.

Pohádka O pračlovíčkovi zavede všechny diváky do fantastického světa, kdy se ještě po povrchu země procházeli dinosauři a ptakoještěři a kdy se do jejich světa zrodil první pračlovíček. Dětské divadelní představení je veselým a trochu i poučným vyprávěním o tom, jak pračlovíček postavil první domeček, jak objevil oheň a zjistil k čemu všemu je dobrý a jak vyzrál nad strašlivým tyranosaurem, aby nakonec zjistil, že ve dvou jde všechno líp.

Pohádka O pračlovíčkovi je úspěšným představením z dílny olomouckého Divadla Tramtárie, které má za sebou evropské turné po Belgii, Lucembursku a Německu, získalo cenu diváků na prestižním festivalu divadel pro děti Dítě v Dlouhé a v roce 2010 vyhrálo celostátní přehlídku divadla pro děti Popelka Rakovník 2010.

Pohádka O pračlovíčkovi je posledním představením z Dětského pohádkového předplatného Sedmikráska. Vstupenky si můžete pořídit v Informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo online na stránkách vstupenky.kzvalmez.cz.

(smo)