Děti ve Valmezu přivítají Jů a Hele

Děti ve Valmezu přivítají Jů a Hele

V listopadu v S-klubu Kulturního zařízení ve Valašském Meziříčí pokračuje Pohádkové předplatné Sedmikráska. V sobotu 5. listopadu zavede děti a jejich rodiče na kouzelný palouček loutkoherecká skupina Loudadlo, která spolupracuju s Českou televizí na pořadu Studio kamarád. Začátek představení, na které určitě zavítají také Jů a Hele, je v 16 hodin. Vstupenky jsou k dostání také v předprodeji.

Děti ve Valašském Meziříčí se mohou ve velkém sále Kulturního zařízení těšit na krásnou loutkovou revue Na kouzelném paloučku, kde se na ně těší tančící slunečnice, kamarádi žabáci Kvik a Kvak a neodolatelný myšák Kiko, který se předvede v plné parádě. To ale není vše. Společně se podívají na rybičky pod hladinou, proletí se s papírovými draky a na palouček zavítají také staří známí kamarádi Jů a Hele. Zajímavostí těchto unikátních loutkových revue v režii loutkoherecké skupiny Loudadlo jsou černo-divadelní scény a loutky v nadživotní velikosti, které uvádějí v úžas nejen děti, ale i dospělé diváky.

Vstupenky na dětské představení Na kouzelném paloučku jsou k dostání v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz. A samozřejmě také na místě před představením.

(smo#2016)