Čechomor se vrací do Valmezu, tentokrát akusticky

Čechomor se vrací do Valmezu, tentokrát akusticky

V rámci Kulturního léta ve Valmezu zahraje v místním Amfiteátru v parku u zámku Kinských skupina Čechomor. Koncert se uskuteční ve čtvrtek 30. července od 19.30 hodin a skupina tak po dlouhé době zahraje v akustické sestavě. Vstupenky jsou v prodeji.

Skupina Čechomor vyjíždí na nové letní a zároveň akustické turné po českých městech. Koncerty se uskuteční v návaznosti na nově vydaný klip Kdyby mně tak bylo, kde si akustické zpracování můžete poslechnout. „Nad akustickými koncerty jsme dlouho uvažovali a teď je ta správná doba je uskutečnit,“ říká frontman kapely František Černý. „Chceme být fanouškům blíž nejen zvukově, ale i fyzicky, akustická sestava nám pomůže přiblížit se k samotným lidovkám, ze kterých vycházíme,” dodává Karel Holas.

V sestavě vystoupí František Černý (kytara a zpěv), Karel Holas (housle a zpěv), Matěj Lienert (perkuse a elektronické pady) a bývalý člen Čechomoru Radek Pobořil, jehož virtuózní hraní na harmoniku dodá písním tu správnou atmosféru. Můžete se tak těšit na intimnější koncerty, kde kapelu a lidové písně poznáte v syrovější, přesto čechomorské podobě.

Vstupenky jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online vstupenkovém portálu www.ticketstream.cz.

(smo#2020)