Boron a Irokez rozpumpují meziříčský M-klub

Boron a Irokez rozpumpují meziříčský M-klub

Příznivci tvrdší muziky se mohou těšit na další skvělý večírek v M-klubu ve Valašském Meziříčí, protože se zde chystá česká legendární undergroundová pecka Boron ze Sokolova a s ní také vsetínská parta Irokez. Koncert se uskuteční v sobotu 25. října od 20 hodin.

Tvrdá muzika a texty týkající se novodobých problémů jsou nezapomenutelnými okamžiky každého koncertu sokolovských Boron, kteří si stále umí vydobýt respekt na české scéně. To potvrzuje také fakt, že i po třiceti letech hraní stále pracují na nových skladbách a na obzoru je nová deska. Hosty meziříčského koncertu Boron bude vsetínská thrash-metalová parta Irokez. V M-klubu představí svůj syrový a nekompromisní thrash s českými texty, na které přešli po prvním demu a personálních změnách. V současné době v kapele působí kytarista a zpěvák David Pluta, baskytarista Radek Kročil a za bicími David Hausa. Obě kapely slibují pořádnou dávku českého metalu, které by neměl odolat žádný meziříčský fanoušek těchto žánrů.

Vstupenky jsou k dostání v klasickém předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

 

(smo#2014)