Bethrayer: Legendy českého groove metalu přijedou do Valmezu

Bethrayer: Legendy českého groove metalu přijedou do Valmezu

Metal si v meziříčském M-klubu našel mezi různorodými akcemi své stálé místo. A cestu k němu si zde nachází čím dál víc jeho příznivců. Není se čemu divit, neboť toto specifické sklepení je pro takovéto večírky přímo stvořené. Téměř každý měsíc je na programu skvělá akce a na té únorové, v pátek 3., spojí své síly kapely Bethrayer, Hazydecay, Made by Zero a domácí Black Adder. Začátek je ve dvacet hodin.

Kapely Bethrayer, Hazydecay a Made by Zero vyrazili již na podzim na společné turné, které se přehouplo do nového roku, a navíc zavítají také do Valašského Meziříčí. Metalová parta Bethrayer touto sérií koncertů oslavuje pětadvacet let na scéně a zároveň propaguje stále aktuální desku Burning Scars, která je plná thrashujícího groove metalu. Návštěvníci se mohou těšit na tradičně skvělou pódiovou prezentaci a kvalitní zvukové vybavení. Druhým želízkem v ohni bude olomoucká kapela Hazydecay, jejíž hudba se unáší na vlnách moderního metalu s melodickým zpěvem. Její členové jsou zkušení muzikanti, kteří prošli nejrůznějšími hudebními uskupeními včetně muzikálů Krysař a Hrabě Monte Christo. Do třetice všeho nejlepšího zahrají metaloví Made by Zero z Uherského Hradiště. Playlist vystoupení obsahuje nity napříč sedmiletou tvorbou a třemi novinkami z aktuálního EP. A celý večer neodstartuje nikdo jiný než domácí hardcore nářez Black Adder. Našlápnuto tak je na nezapomenutelnou akci.

Vstupenky jsou k dostání také v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

 

 

(smo#2017)