Argentinská bluesová královna Vanesa Harbek zahraje ve Valmezu

Argentinská bluesová královna Vanesa Harbek zahraje ve Valmezu

Mimořádný letní koncert připravuje Malá scéna za oponou na pátek 21. srpna. Na Letní scéně na I. nádvoří zahraje argentinská kytaristka a zpěvačka Vanesa Harbek, která se ve Valašském Meziříčí poprvé představila na festivalu Valašský špalíček 2019. Vstupenky jsou k dispozici také v předprodeji.

Neobyčejnou podívanou ohnivé hudby ve znamení jazzu, rocku a blues slibují koncerty argentinské kytaristky Vanesy Harbek. Ta se po úspěšném vystoupení na loňském Valašském špalíčku vrací do Valašského Meziříčí potěšit místní publikum. Držitelka hudebního titulu na Argentinské Katolické Univerzitě disponuje univerzálním a silným hlasem, s nímž dokáže kouzlit v různých hudebních stylech. Ve spojení s rozeným kytarovým umem se na jejích koncertech jedná o neopakovatelný zážitek.

Vanesa Harbek si na prknech, jež znamenají svět, zahrála jak s velikány argentinské hudební branže jako Ciro Fogliatta, Hugo Mendez, Black Amaya či Rubén Gaitán, tak i s mezinárodními hvězdami jako Igor Prado, Big Gilson, Kenny Blues Boss Wayne či Vargas Blues Band.

Koncert se ve Valašském Meziříčí uskuteční na Letní scéně na I. nádvoří zámku Žerotínů. V případě nepříznivého počasí se uskuteční ve velkém sále zámku. Koncert je zároveň jakousi splátkou dluhu za zrušená vystoupení v rámci Jarních jazz & bluesových dnů 2020.

Vstupenky jsou k dostání na tradičních předprodejových místech, a to osobně v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2020)