Americký bluesman Linwood Lee Taylor míří do Valmezu

Americký bluesman Linwood Lee Taylor míří do Valmezu

Americký bluesman Linwood Lee Taylor, jehož styl vychází z hudby žánrových legend, míří v rámci českého turné do Valašského Meziříčí. Na Malé scéně za oponou zahraje v triu s Matějem Černým a Tomášem Vokurkou v neděli 24. září od půl osmé večerní. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji.

Poprvé se meziříčskému publiku představí talentovaný bluesman Linwood Lee Taylor. Na jeho stylu se otiskla hudba žánrových legend, k nimž patří Albert King, Howlin Wolf, Muddy Waters, Freddy King i Jimi Hendrix. Ve Spojených státech Amerických už více než před čtvrtstoletím oslňoval společnými koncerty s Albertem Collinsem. Při koncertech v západní Evropě zase stával na pódiu po boku například Joea Louise Walkera. Na letošním českém turné jej v triu doprovodí dva skvělí muzikanti Matěj Černý na baskytaru a Tomáš Vokurka na bicí.

Vstupenky na zářijové koncerty Malé scény za oponou jsou k dostání v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2017)