Americká dáma Janice Harrington okouzlí Malou scénu za oponou

Americká dáma Janice Harrington okouzlí Malou scénu za oponou

Malá scéna za oponou v Kulturním zařízení města Valašského Meziříčí zve na jedinečný koncert americké jazzové, bluesové a gospelové zpěvačky Janice Harrington ve čtvrtek 12. května od půl osmé večerní. Vstupenky jsou již k dostání v předprodeji.

Poprvé se na meziříčském pódiu Malé scény za oponou Kulturního zařízení města Vakašského Meziříčí představí multi-talentovaná americká umělkyně a proslulá zpěvačka jazzu, blues a gospelu Janice Harrington. Média po celém světě ji popisují jako velice příjemnou osobu. Na koncertě se představí v triu s japonským klavíristou Halem Tsuchidou a českým bubeníkem Tomášem Hobzkem.

Janice Harrington se v osmdesátých letech objevovala jako stálý host v programu slavného hotelu Flamingo v Las Vegas a jejím největším hereckým úspěchem byla účast v legendárním americkém seriálu Tak jde čas. Doposud spolupracovala s takovými velikány jako Billy Daniels, Frank Sinatra Jr. a předskakovala Joan Armatrading nebo B. B. Kingovi.

V roce 1995 uspořádala První Severoněmecký festival Gospelu a Spirituálů a od té doby pokračuje v Německu v pořádání gospelových workshopů a festivalů. Díky svým programům Autentická Americká hudba a Naučte se anglicky pomocí hudby, se kterými objíždí svět, je známá jako hudební a kulturní ambasadorka.

Vstupenky na všechny koncerty na Malé scéně za oponou jsou k dostání v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a také online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2016)