Vynikající Rocky Leon se vrací a s ním i pomyslné léto

Vynikající Rocky Leon se vrací a s ním i pomyslné léto

Do meziříčského M-klubu se vrací rakousko-americký pohodář Rocky Leon a společně se zlínskou šílenou bandou Szkrat zde alespoň na páteční večer vrátí paprsky slunce. Koncert 8. prosince začne ve dvacet hodin a vstupenky jsou k dostání také v předprodeji.

Když do Valmezu mířil poprvé Rocky Leon, nikdo netušil, jak skvěle si na první dobrou podmaní místní publikum. Majáles tehdy obohatil svým pohodovým setem plným energického mixu ska, reggae a punku. Jeho hudba má kromě pozitivních vibrací také srdečný cíl, neboť ve svých textech nepoužívá zápory v negativním slova smyslu. Se svou kytarou, ukulele a sadou loopových mašinek neustále obráží svět od San Francisca, kde se narodil, přes rodnou Brazílii svého otce až po Rakousko, kde vyrůstala jeho matka. A my se tak můžeme těšit na další skvělou dávku exotiky.

Rocky Leon zde ale nevystoupí sám, pódium bude sdílet se zlínskými kamarády z kapely Szkrat, která je místním milovníkům hudby také dobře známá. Po mnohaletém potácení se na hranicích žánrů se tato čtveřice ustálila na pomezi rap-rocku a pro mnohé kontroverzního nu-metalu. Ve své tvorbě se však rozhodně nebojí experimentovat a kombinovat široké spektrum stylů.

Vstupenky na tento energický večer jsou k dostání také v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení ww.kzvalmez.cz.

(smo#2017)