Pod stromeček lístky na kulturu do Valmezu

Pod stromeček lístky na kulturu do Valmezu

S blížícími se Vánoci se také stupňuje nákupní horečka za nejlepšími vánočními dárky. Potěšit své blízké můžete ale také vstupenkami na kulturní akce pořádané Kulturním zařízením města Valašské Meziříčí. Už nyní jsou v prodeji vstupenky na festival Valašský špalíček 2019, koncerty Zrní, Gaia Mesiah, Vypsanou fixu i na cyklus Jarní jazz & bluesové dny 2019 či dětská představení.

V předvánočním čase odhaluje Kulturní zařízení ve Valašském Meziříčí významné kulturní události následujícího roku a některé také s vánoční akcí. Nejvýhodnější vstupenky nyní zakoupíte například na folk-blues-beat festival Valašský špalíček 2019. Zahajovacího koncertu se tentokrát ujme Lady Soul Marie Rottrová s přáteli. S oznámených hvězd se mohou milovníci kvalitní hudby s příběhem těšit také na Vladimíra Mišíka ETC…, polskou kapelu SBB, předloňský festivalový objev Jackie Venson a mnoho dalších.

Do prodeje vešly také vstupenky na tradiční Zámecký ples. Jeho 17. ročník se uskuteční na začátku února a hlavním hostem bude rožnovská rodačka, zpěvačka Helena Zeťová. Zájemce určitě potěší nové stolové uspořádání na velkém sálu, fotokoutek i předtančení v režii Tanečního studia Linie a Taneční školy Aneri Seniorky. O hudbu k tanci i poslechu se postarají Marathon Band, Cimbálová muzika Radegast a skupina T4F & Marco Campos.

Pokud chcete potěšit vstupenkami na koncerty, tak do M-klubu míří hned v lednu alternativní kladenská kapela Zrní. V březnu pak do Valašského Meziříčí přijedou hard rockoví Gaia Mesiaha s novinkovým albem i kapela Vypsaná fixa. V rámci nejnovějšího turné zavítá do Kulturního zařízení také jedinečná rockerka Petra Janů se skupinou Amsterdam a nebudou chybět nejznámější a nejoblíbenější písně a největší hity z aktuální desky.

Na své si přijdou také milovníci divadla. Těm můžete pořídit v doprodeji vstupenky na inscenaci Perfect Days, Zamilovaného sukničkám v hlavní roli s Lukášem Vaculíkem i závěsné a akrobatické divadlo Chyba v režii Víta Neznala & kol.

Nabídka vstupenek je pestrá a hned jak skončil podzimní cyklus bluesových koncertů, jsou k dostání vstupenky na Jarní jazz & bluesové dny 2019. Výhodná vstupenka zahrnuje oěpt šest koncertů za šetset. Do Valašského Meziříčí dorazí Matt Long Trio (UK/CZ), Lorna Fothergrill & Northsyde (UK), Dura Turtev Blues Club (SK), Aimée Allen Quartet (USA/CZ/D), Jack Hutchinson Band (UK/CZ) a Dustin Arbuckle & The Damnations (USA). Navíc lze zakoupit také vstupenky na tři uvádějící koncerty. V lednu to bude britská zpěvačka Elles Bailey s kapelou The Bladdestones a v únoru Mike Ross Band a soul-folková zpěvačka z Londýna Bianca Rose.

Kompletní výčet akcí, na něž lze již nyní zakoupit vstupenky naleznete na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz, kde je zároveň můžete zakoupit v online prodeji. Osobně dostanete vstupenky v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí.

(smo#2018)