Pod stromeček lístky na kulturu do Valmezu

EllesBailey-Black&White5of8.jpg

S blížícími se Vánoci se také stupňuje nákupní horečka za nejlepšími vánočními dárky. Potěšit své blízké můžete ale také vstupenkami na kulturní akce pořádané Kulturním zařízením města Valašské Meziříčí. Už nyní jsou v prodeji vstupenky na festival Valašský špalíček 2019, koncerty Zrní, Gaia Mesiah, Vypsanou fixu i na cyklus Jarní jazz & bluesové dny 2019 či dětská představení.

V předvánočním čase odhaluje Kulturní zařízení ve Valašském Meziříčí významné kulturní události následujícího roku a některé také s vánoční akcí. Nejvýhodnější vstupenky nyní zakoupíte například na folk-blues-beat festival Valašský špalíček 2019. Zahajovacího koncertu se tentokrát ujme Lady Soul Marie Rottrová s přáteli. S oznámených hvězd se mohou milovníci kvalitní hudby s příběhem těšit také na Vladimíra Mišíka ETC…, polskou kapelu SBB, předloňský festivalový objev Jackie Venson a mnoho dalších.

Do prodeje vešly také vstupenky na tradiční Zámecký ples. Jeho 17. ročník se uskuteční na začátku února a hlavním hostem bude rožnovská rodačka, zpěvačka Helena Zeťová. Zájemce určitě potěší nové stolové uspořádání na velkém sálu, fotokoutek i předtančení v režii Tanečního studia Linie a Taneční školy Aneri Seniorky. O hudbu k tanci i poslechu se postarají Marathon Band, Cimbálová muzika Radegast a skupina T4F & Marco Campos.

Pokud chcete potěšit vstupenkami na koncerty, tak do M-klubu míří hned v lednu alternativní kladenská kapela Zrní. V březnu pak do Valašského Meziříčí přijedou hard rockoví Gaia Mesiaha s novinkovým albem i kapela Vypsaná fixa. V rámci nejnovějšího turné zavítá do Kulturního zařízení také jedinečná rockerka Petra Janů se skupinou Amsterdam a nebudou chybět nejznámější a nejoblíbenější písně a největší hity z aktuální desky.

Na své si přijdou také milovníci divadla. Těm můžete pořídit v doprodeji vstupenky na inscenaci Perfect Days, Zamilovaného sukničkám v hlavní roli s Lukášem Vaculíkem i závěsné a akrobatické divadlo Chyba v režii Víta Neznala & kol.

Nabídka vstupenek je pestrá a hned jak skončil podzimní cyklus bluesových koncertů, jsou k dostání vstupenky na Jarní jazz & bluesové dny 2019. Výhodná vstupenka zahrnuje oěpt šest koncertů za šetset. Do Valašského Meziříčí dorazí Matt Long Trio (UK/CZ), Lorna Fothergrill & Northsyde (UK), Dura Turtev Blues Club (SK), Aimée Allen Quartet (USA/CZ/D), Jack Hutchinson Band (UK/CZ) a Dustin Arbuckle & The Damnations (USA). Navíc lze zakoupit také vstupenky na tři uvádějící koncerty. V lednu to bude britská zpěvačka Elles Bailey s kapelou The Bladdestones a v únoru Mike Ross Band a soul-folková zpěvačka z Londýna Bianca Rose.

Kompletní výčet akcí, na něž lze již nyní zakoupit vstupenky naleznete na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz, kde je zároveň můžete zakoupit v online prodeji. Osobně dostanete vstupenky v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí.

(smo#2018)
« Zpět


Naposled upraveno 20.1.2019 07:53:09  uživatelem smolka, zobrazeno: 677×
kz.pngAktualní program

Aktualní program Kulturního zařízení

phone.pngkontakt

Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, příspěvková organizace
Komenského 1
757 01 Valašské Meziříčí
IČ: 00368946

 

Tel: 571 684 558, 

       775 109 809

Fax: 571 684 684

 

E-mail: info@info-vm.cz

Prodej vstupenek:
Po - pá 9.00 - 17.00

So        9.00 - 13.00

 

Turistické informační centrum

II. nádvoří zámku Žerotínů

Tel: 571 684 558

 

facebook logo

 

Otevřít Google+

 

Otevřít Twitter

  

 

Fond malých projektů

 

Název projektu:

Neuskutečněné česko-slovenské stavby ve městech Valašské Meziříčí a Dubnica nad Váhom

 

Celkové náklady:

30 580,80 EUR

Příspěvek EFRR:

25 993,68 EUR

Realizace:

01.09.2018–31.08.2019

 

 

 

 

Hlavní partner

 

 

 

Mediální partneři

 

Valašský deník jalovec

 

 

  zpravodaj

  

obelisk plakátovna

 

 

 

  

Více


soubory.pngPronájmy

Divadelní sálsál kina světsalonekgalerie salonek

Nabízíme k pronájmu reprezentativní prostory barokního zámku Žerotínů, kina Svět a salonku v kapli.

Více

posta.pngzasílání programu KZ

Pro pravidelné zasílání měsíčního programu KZ, vyplňte prosím Vaši e-mailovou adresu.
Více


 
 

mapa stránek © 2019, Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí