Večer s mentalistou a hypnotizérem Jakubem Kroulíkem v M-klubu

Večer s mentalistou a hypnotizérem Jakubem Kroulíkem v M-klubu

Meziříčský M-klub zabrouzdá do tajů lidské mysli a kouzel. V úterý 24. října zde totiž zavítá nepřehlédnutelný a charismatický mentalista a hypnotizér Jakub Kroulík. Jeho besedy bývají neopakovatelným zážitkem a každý může být u toho. Začátek pořadu je v 19 hodin.

Jakub Kroulík je nepřehlédnutelný nejen svým charisma, ale také vzhledem. Klasický, perfektně padnoucí oblek, košile s vysokými viktoriánskými límečky. Jako velikáni své doby, kteří jsou Kroulíkovými vzory. Nejen že dokáže uspávat lidi pohledem, čte zájemcům myšlenky, ale umí také ohýbat lžíce silou vůle či přímo před zraky publika vykouzlit slona.

Začínal jako kouzelník a jeho velkým vzorem byl hypnotizér Břetislav Kafka. Osudové mu bylo setkání s Josefem Holubem, mistrem České republiky v mikromagii, který Kroulíkovi předal své zkušenosti a zásady kouzelnictví. Jakub Kroulík se věnuje mentalismu, což je část kouzelnického oboru, která se zaměřuje na efekty s lidskou myslí. „Mentalista má nejblíže k tomu předvádět efekty, které vypadají jako paranormální. Může silou vůle ohnout příbory, přečte vám myšlenky, dokáže předpovědět osud z dlaně, poznat, jestli mu lžete,“ říká Jakub Kroulík.

Ostatně přesvědčit se o těchto věcech a Kroulíkově nadání se může přijít na připravovanou besedu každý. Vstupenky jsou k dostání také v předprodeji za výhodnější cenu. Zakoupit je lze v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2017)