Václav Vydra jako rukojmí bez rizika v Kulturním zařízení ve Valašském Meziříčí

Václav Vydra jako rukojmí bez rizika v Kulturním zařízení ve Valašském Meziříčí

Dramaturgyně S-klubu Kulturního zařízení města Valašského Meziříčí připravily na začátek nové sezóny francouzskou komedii s kriminální příchutí Rukojmí bez rizika, v níž se v hlavní roli představí herec Václav Vydra. Představení je naplánováno na neděli 25. září 2016 a vstupenky jsou již k dostání v předprodeji. Začátek je v devatenáct hodin.

Komedií Rukojmí bez rizika, slavného francouzského dramatika Alaina Reynaud Fourtona, zahájí S-klub Kulturního zařízení města Valašského Meziříčí další divadelní sezónu. Hra patří mezi jeho divácky nejoblíbenější inscenace a je skutečnou lahůdkou. Jak anotace hry prozrazuje „Pytel uloupených peněz dokáže oživit i sebevraha. Jenže policii taky,“ je na co se v hereckém obsazení Václav Vydra jako Marc Besson, Jan Šťastný v alternaci Svatopluk Skopal jako Luc, Jana Boušková či Jana Malá v roli domovnice Madame Mabouin, a lupičská banda Martin Zahálka či Martin Davídek, Lenka Zahradnická či Barbora Šťastná a František Skopal v alternaci Martin Zahálka ml. těšit.

Děj Rukojmích bez rizika se točí okolo ženami obdivovaného spisovatele románů červené knihovny Marca Bessona (Vydra), který se nachází v bezvýchodné životní situaci a rozhodne se spáchat sebevraždu. Se stejným plánem přichází i jeho letitý přítel Luc. Jejich sebevražedné plány jim však překazí trojice prchajících amatérských lupičů, kteří si je vezmou jako rukojmí a vyhrožují jim zabitím. I když je to přesně to, co oba chtějí, tak jim pohled na balík plný peněz vrátí chuť do života.

Vstupenky na divadelní představení Rukojmí bez rizika z repertoáru Agentury Harlekýn jsou k dostání v klasických předprodejích v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

 (smo#2016)