Trinity Clubbing ve Valmezu

Trinity Clubbing ve Valmezu

V pátek 5. září se ve valašskomeziříčském M-klubu uskuteční první edice klubové verze TRINITY Festivalu, který se zaměřuje na elektronickou hudbu pro novou generaci. Headlinerem celé akce bude mladý a jeden z nejnadanějších producentů v České republice Richard Reynolds. Brány M-klub budou otevřeny od 20 hodin.

Skladby Richarda Reynoldse si oblíbili světoví djs jako třeba Hardwell, Andrew Rayel či Marcel Woods. O support se postará dvojice Fad Flim & Davetee, kteří si měli možnost zahrát po boku jmen, jako jsou Bingo Players nebo Alvaro. Dále se v line upu objeví místní FunnDe a Paul Jay z karvinského klubu Insomnia. Těšit se můžete na noc nabitou současnou elektronickou hudbou od Progressive Housu přes Big Room až po Trance. Akce je doprovázená profesionální světelnou technikou ROBE, projekcí a nadstandardní zvukovou kvalitou. U vstupu bude možnost zakoupit si vstupenky za předprodejovou cenu na TRINITY Festival, který se uskuteční 19. září v Rožnovské Synot Tip hale. Během večera se uskuteční také turnaj ve stolním fotbálku.

Podrobnosti o této akci naleznete, jak na oficiálních stránkách www.trinityclubbing.cz a facebookové události, tak i stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.