Projekce fotografií z historie Valašského Meziříčí doprovodí výstavu Království z papíru

Projekce fotografií z historie Valašského Meziříčí doprovodí výstavu Království z papíru

Muzejní a Galerijní Centrum v zámku Žerotínů ve Valašském Meziříčí připravilo další z konaných doprovodných programů. Tentokrát se v přízemí galerie v prostorách výstavy Království z papíru uskuteční projekce fotografií s názvem Valašské Meziříčí ve vzpomínkách pamětníků, a to ve středu 18. února v sedmnáct hodin.

 

Jednotlivé výstavy v Muzejním a galerijním centru v zámku Žerotínů doprovází také bohatý doprovodný program. „Výstavu papírových modelů hradů a zámků nejen české provenience s názvem Království z papíru obohatí projekce více než stovky fotografií z historie města Valašské Meziříčí, kterou jsme nazvali Valašské Meziříčí ve vzpomínkách pamětníků,“ sdělila Adéla Beranová, pracovnice Muzejního a galerijního centra. Prezentaci fotografií různého stáří z mnoha oblastí města bude provázet komentář Jindřicha Zetě, vedoucího Klubu seniorů.

 

Vstup na doprovodný program Valašské Meziříčí ve vzpomínkách pamětníků i výstavu Království z papíru je zdarma. Aktuality a více informací naleznete na stránkách www.magc.cz.

 

(smo#2015)