Patálie dvou klaunů na penzi uvede S-klub ve Valašském Meziříčí

Patálie dvou klaunů na penzi uvede S-klub ve Valašském Meziříčí

Lidsky dojímavou komedii nazvanou ...Vstupte! o nekončících patáliích dvou klaunů na penzi připravuje S-klub Kulturního zařízení města Valašského Meziříčí na čtvrtek 5. února. V hlavních rolích se představí Petr Nárožný, Ladislav Mrkvička, Jan Čenský a jediný ženský element ztvární Libuše Švormová. Divadelní představení začne tradičně v sedm hodin večer.

Komedie ...Vstupte! pochází z pera nejúspěšnějšího amerického dramatika posledních čtyřiceti let Neila Simona a sleduje patálie slavného komického dua, kteřé se má po jedenácti letech opět sejít a pro televizi natočit své nejzdařilejší číslo. Ono to ale není zas tak jednoduché. I když se oba mají rádi, tak se na ničem nemohou dohodnout. Neil Simon má vzácnou schopnost vidět svým postavám do duše, a když začíná psát vždy napřed promýšlí všechny tragické rysy svých postav. Jinak tomu není ani v této hře. Veškeré dohady nakonec vyústí do komických situací a divák se pak může srdečně zasmát. Což není nikdy na škodu.

Vstupenky na představení ... Vstupte! Jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smox2015)