Meziříčský M-klub nabídne přímý přenos Ovčáčka miláčka i špičku improvizačního divadla

Meziříčský M-klub nabídne přímý přenos Ovčáčka miláčka i špičku improvizačního divadla

Nový rok startuje M-klub  ve Valašském Meziříčí vyprodaným představením Divadla Schod, pokračováním předplatného Nová divadla, které tentokrát zamíří do vod improvizačního divadla s Longformami a následně promítne přímý přenos politické satiry Ovčáček Miláček.

Nejnovější hra místního Divadla Schod A zase ty pohádky s hvězdičkou je již vyprodaná, ale následující víkend se také ponese v divadelním duchu. V pátek 12. ledna pokračuje divadelní předplatné Nová divadla v M-klubu. Tentokrát dorazí vrchol českého improvizačního divadla, herci od kterých kopíruje slavná Partička, tým Puchálková, Machalík, Troják, Hyerovský a Krupík. Večer dlouhých improvizací, alias Longformy, nabídnoustrukturované improvizační představení, v němž se rozehrává dlouhé příběhy s o poznání větším důrazem na zápletku, charaktery postav, vztahy mezi nimi a humor i „na druhou signální“.

Následující den, v sobotu 13. ledna se bude promítat přímý přenos divadelního představení Ovčáček miláček. Druhý díl nekorektního kabaretu Městského divadla Zlín, které se svou politickou satirou tentokrát citelně přitvrdilo. Nynější děj umístil autor a režisér Petr Michálek do blízké budoucnosti, a sice do období vrcholící prezidentské kampaně z kraje roku 2018. Na jevišti to znovu hýří těmi nejabsurdnějšími a zároveň zcela autentickými výroky představitelů naší politické scény. Marek Příkazký opět září v roli hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka, skvělě ho pak doplňuje Zdeněk Julina jakožto Andrej Babiš. 

Vstupenky jsou k dostání v klasickém kamenném předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvlamez.cz.

(smo#2018)