Jana Kirschner se vrací na koncertní podia a vystoupí také ve Valmezu

Jana Kirschner se vrací na koncertní podia a vystoupí také ve Valmezu

Slovenská zpěvačka Jana Kirschner se po delší přestávce vrací na česká koncertní pódia. V rámci turné Takmer sólo se představí také divákům ve Valašském Meziříčí, kde zavítá do velkého sálu Kulturního zařízení ve čtvrtek 27. října 2016. Vstupenky jsou již nyní k dostání v předprodeji.

 Jana Kirschner se opět vrátí na česká koncertní pódia. Tentokrát po delší přestávce a během série koncertů s názvem “TAKMER SÓLO”. Na koncertech představí největší hity své dvacetileté kariéry. Zazní například V cudzom meste, Líška, Modrá, Pokoj v duši, Na čiernom koni, písně z alba Krajina Rovina i z projektu Moruša a také některé písně známé ze spolupráce s Petrem Hapkou a Michalem Horáčkem. Písně, které si získaly nejen slovenské, ale i české publikum. Zpěvačka a autorka tentokrát zahraje v komorní sestavě a přinese tak podmanivé hudební představení ve vybraných českých divadlech. Jedním z nich je právě i velký sál Kulturního zařízení města Valašského Meziříčí.

 “Tentokrát jsem se chtěla vrátit k sobě, ke svým písničkám a představit je tak, jak jsem je doopravdy složila. Ráda bych vyprávěla lidem více o tom, jak vznikaly, jak mě zformovaly a jak ovlivnily moji muzikantskou i lidskou cestu. Už název turné napovídá, že půjde o úplně jiný projekt, než byl ten předchozí (Moruša). Tentokrát mě lidé uvidí téměř sólo… Co to znamená? Nechte se překvapit, určitě to bude stát za to!”, láká na koncerty Jana Kirschner, která se na české publikum po dlouhé pauze nesmírně těší.

 Vstupenky na říjnový koncert Jany Kirschner ve Valašském Meziříčí jsou k dostání v klasickém předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz za cenu 550 Kč.

 

(smo#2016)