I LOVE 69 POPGEJŮ: S láskou v názvu, s láskou v srdci, ale s pořádnou dávkou elektra

I LOVE 69 POPGEJŮ: S láskou v názvu, s láskou v srdci, ale s pořádnou dávkou elektra

S láskou v názvu, s láskou v srdci, ale s pořádnou dávkou elektra

Duo Jakub Adamec a Pavel Pernický alias kapela I LOVE 69 POPGEJŮ, jejichž tvorba překračuje hranice mezi hudbou a uměním to pořádně rozjedou v meziříčském M-klubu v sobotu 23. dubna. Splečnost jim na koncertě bude dělat pražský projekt Lo/ve a nejnovější meziříčské seskupení Hotdogs. Začátek je ve 20 hodin.

Část dua I Love 69 Popgejů doprovodilo nedávnou vernisáž vsetínské rodačky Pavly Malinové v galerii Sýpka. Tentokrát ale do sklepení M-klubu přijede celá sestava s plnohodnotnou extravagantně energickou a explicitně láskyplnou show. Přesně tak jak jsou fanoušci zvyklí. Uvedou jak nejnovější skladby, tak i známé kousky, ve kterých pracují s naivními a naivistickými klávesovými melodiemi i primitivními popěvky. Prostě elektro disco párty jak má být.

Společnost I Love 69 Popgejů bude dělat pražský projekt výtvarníka a hudebníka Pavla Ptáčnika a herečky DAMU Markéty Dvořákové nazvaný Lo/ve. Narozdíl od jiných koncertních verzí jsou jejich tracky dotvořené občas použitým efektem nebo samplem. Koncerty pak jsou strhující svojí energií a baví nejen hudebně, ale i způsobem jakým Pavel a Markéta při koncertu komunikují. Třetici vystupujících uzavře, nebo spíš celý večer otevře meziříčské trio říkající si Hotdogs, které vzniklo z členů kapel Fred Madison a Koně a prase.

Jedinečný a nezapomenutelný večer slibuje M-klub a vstupenky jsou v předprodeji k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo)