Multikulturní podzim v Kázetku nabídne Plíhala, N.O.H.U. i mentalistu Kroulíka

jarvis_59ba5b0d498e2987dae7ed27.jpeg

Podzimní počasí sice bývá chmurné, za to programy v Kulturním zařízení ve Valašském Meziříčí hýří všemi žánrovými barvami. Přelom října a listopadu nabídne inscenaci To všechno ona s Ljubou Krbovou, mentalistu Jakuba Kroulíka, koncertní smršť v podobě mezinárodní kapely N.O.H.A., bluesového kytaristu Gwnya Ashtona i koncert Karla Plíhala.

Kulturní sezona je ve Valašském Meziříčí v plném proudu a návštěvníkům nabízí řadu zajímavých koncertů, inscenací i výstav v místních galeriích. Navíc se připravuje 53. ročník Mezinárodního festivalu poezie, na němž se představí sedmatřicet amatérských recitátorů z České a Slovenské republiky. A právě v rámci doprovodného programu festivalu ve čtvrtek 19. října do M-klubu zavítá herečka Ljuba Krbová, známá to představitelka Madly z pohádky Lotrando a Zubejda či Aničky Liškové z nekonečného seriálu Ulice. Spolu s hereckým kolegou Janem Battěkem uvedou inscenaci To všechno ona, která se zaměřuje na řešení vztahu mezi matkou a synem, jimž odešel milovaný manžel a otec. Zachráncem a sblížením se stává monitor počítače neboli virtuální realita, která většinou lidi rozděluje.

Už šestým rokem je říjen také ve znamení multižánrového festivalu VALMEZ. Celkem dvanáct místních kapel jako Elektrick Mann, Lucie Redlová & Garde, 4DOGS, Fojti, Black Adderči Grogy letos poprvé doplní zahraniční hosté v podobě slovenské kapely ČAD a kanadské bluesové špičky Monkey Junk. Navíc se festival protahuje do dvou dnů na pátek 13. a sobotu 14. října.

O týden později zavítá do velkého sálu mezinárodní hudební seskupení N.O.H.A., které se zde vrací po pětileté kreativní pauze a návštěvníkům přestaví své nové vyzrálé album, na němž opět sází na stylově otevřený mix d’n’b, world music a dubstepu čerpající z multirkulutrních kořenů svých čtyř národností. Předkapelou jim bude brněnský skupina Čankišou, která ve Valmezu zahrála naposledy před několika lety na Majálesu. Večer v pátek 20. října to bude vskutku energický!

Z jiného soudku pak bude beseda s Jakubem Kroulíkem v úterý 24. října. Jakub Kroulík je nepřehlédnutelný, elegantní, ale především charismatický profesionální mentalita a hypnotizér. Jeho besedy bývají vždy neopakovatelným zážitkem. Navíc se v projektu Paranormální výzva snaží objevit osobu se skutečnými paranormálními schopnostmi. Nejste to třeba právě vy? A v neposlední řadě se fanoušci folku mohou těšit na koncert Karla Plíhala, který se po roce a půl vrací na koncertní pódia a 1. listopadu potěší svým vystoupením také meziříčany.

Kompletní výčet programů samozřejmě naleznete na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz, kde lze zakoupit vstupenky také online.

(smo#2017)
« Zpět


Naposled upraveno 19.10.2017 07:42:48  uživatelem smolka, zobrazeno: 107×
kz.pngAktualní program

Aktualní program Kulturního zařízení

phone.pngkontakt

Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, příspěvková organizace
Komenského 1
757 01 Valašské Meziříčí
IČ: 00368946

 

Tel: 571 684 558, 

       775 109 809

Fax: 571 684 684

 

E-mail: info@info-vm.cz

Prodej vstupenek:
Po - pá 9.00 - 12.00

         13.00 - 17.00

So -     9.00 - 13.00

 

Turistické informační centrum

II. nádvoří zámku Žerotínů.

Tel: 571 684 558

 

facebook logo

 

Otevřít Google+

 

Otevřít Twitter

  

 

Hlavní partner

 

 

 

Mediální partneři

 

Valašský deník jalovec

 

 

Fantom - Kulturní magazín 

 

Regionální Televize zpravodaj

  

obelisk plakátovna

 

 

 

  

Více


soubory.pngPronájmy

Divadelní sálsál kina světsalonekgalerie salonek

Nabízíme k pronájmu reprezentativní prostory barokního zámku Žerotínů, kina Svět a salonku v kapli.

Více

posta.pngzasílání programu KZ

Pro pravidelné zasílání měsíčního programu KZ, vyplňte prosím Vaši e-mailovou adresu.

Více


 
 

mapa stránek © 2017, Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí