Assaf Kehati se vrací do Valašského Meziříčí v rámci dnů přátelství Chaverut

Assaf-Kehati-by-Eliseo-Cardona-for-print.jpg

Jazzový kytarista světové třídy Assaf Kehati se po dvou letech vrací na pódium Malé scény za oponou, kde v neděli 6. března zahraje společně s místními hudebníky v rámci 12. ročníku série programů věnovaných Izraeli Chaverut – přátelství 2016. Hostem koncertu bude domácí skupina Deep-M-Ocean, začátek je v půl osmé a vstupenky jsou v předprodeji.

Jazzový kytarista Assaf Kehati zavítá do Valašského Meziříčí na exkluzivní koncert po dvou letech od prvního vystoupení na Malé scéně za oponou.  Původem izraelský hudebník přesídlil v roce 2007 do Spojených států, po té, co doma vystudoval jazz na prestižní škole Rimon School of Jazz and Contemporary Music.  K samotnému jazzu se sice dostal dost pozdě, až v devatenácti, ale už jako student ve své zemi vítězil v žánrových soutěžích a zahrál si na velkých akcích, jako byl Tel Aviv Jazz Festival, Machtesh Ramon Jazz Festival, či na Israel Festival v Jeruzalémě.

Assaf Kehati jako sideman účinkoval v řadě projektů a vydal také tři vlastní alba, dobře hodnocená hudebními novináři i publikem. Deska A View From My Window (Výhled z mého okna) vyšla v roce 2010, druhá Flowers and Other Stories  (Květiny a jiné příběhy) v roce 2011 a nejnovější počin Naked (Obnažený) spatřil světlo světa roku 2014. Ke komponování ho inspiruje všechno možné, od pohledu z pavlače na zasněžený Fenway park i světský a pomalý, leč spokojený život hlemýždě. Dokáže zhudebnit příběh dívky hledající lásku za oceánem, nebo ilustrovat svou hudbou události mezinárodního charakteru. Koncertní repertoár Assafa Kehatiho tvoří vlastní skladby i osobité úpravy jazzových standardů, které posluchačům pomáhají v orientaci.

V březnu vystoupí v komorním prostředí Malé scény za oponou s kolegy Martinem Gerlou a Petrem Nohavicou z Valašského Meziříčí a jako hosté celé seskupení Deep-M-Ocean v čele s José De La Hozem. Za podporu koncertu děkujeme Velvyslanectví státu Izrael v České republice.

Vstupenky jsou v předprodeji k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2016)


Fotogalerie« Zpět


Naposled upraveno 21.7.2017 12:22:24  uživatelem smolka, zobrazeno: 3683×
kz.pngAktualní program

Aktualní program Kulturního zařízení

phone.pngkontakt

Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, příspěvková organizace
Komenského 1
757 01 Valašské Meziříčí
IČ: 00368946

 

Tel: 571 684 558, 

       775 109 809

Fax: 571 684 684

 

E-mail: info@info-vm.cz

Prodej vstupenek:
Po - pá 9.00 - 12.00

         13.00 - 17.00

So -     9.00 - 13.00

 

Turistické informační centrum

II. nádvoří zámku Žerotínů.

Tel: 571 684 558

 

facebook logo

 

Otevřít Google+

 

Otevřít Twitter

  

 

Hlavní partner

 

 

 

Mediální partneři

 

Valašský deník jalovec

 

 

Fantom - Kulturní magazín 

 

Regionální Televize zpravodaj

  

obelisk plakátovna

 

 

 

  

Více


soubory.pngPronájmy

Divadelní sálsál kina světsalonekgalerie salonek

Nabízíme k pronájmu reprezentativní prostory barokního zámku Žerotínů, kina Svět a salonku v kapli.

Více

posta.pngzasílání programu KZ

Pro pravidelné zasílání měsíčního programu KZ, vyplňte prosím Vaši e-mailovou adresu.

Více


 
 

mapa stránek © 2017, Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí